Horon Evi - Kadıköy { 2013 Çrşamba 19.30 } Gurubu

www.horonevi.com
Baha Demirci eğitmenliğinde,Melisa Pelit (Aynı zamanda Roman dansları eğitmeni) desteğiyle çok güzel ve eğlenceli çalışıyorlar. Her sınıfta olduğu gibi eğlenerek , keyif alarak BİR olarak, Horon’un felsefesinde, hayalarına ritm katıyorlar. Bundan sonra horon halkasında sürekli olamnızı arzu ediyoruz.. Amacımı 5000 kişi ile tek halkada, tek komutla geçmişte olduğu gibi kültürümüü yaşayıp ve yaşatmaktır. Aclan Sezer Genç Sevgili Neşe İnternet işelrinini ne kadar zor ve zahmetli olduğunu biliyorum. Yaptıkların Horon EVi tarihine altın harflerle yazılmaktadır. Bir ricam var. Buraya yazılanlar uçup gidiyor. Bu nedle Fb paylaştığım şekilde, artık horonevi.com blog sayfamıza ve blogspot sayfamızda bunları paylaşmalıyız. Ki, kalıcı olsunlar… Çok teşekkürler…

Deniz Güneysu-İlhame-Neslihan Yılmaz – Tamer Yılmaz – Av.Ayşe Çubuk- Ercan Şenel – ;Bülent Uslu – Prof. Dr İrfan Papila – K.Barış Demirdelen – Gökhan Köse – Ayfer Ekşioğlu -  11 Eylül de çalışmaya başladılar. Horonu yani üç ayak öğrenip gideceklerdi. Horon halk oyunun derinliğini ,hazzını ve keyfini yaşayınca 4. Kura devam ediyorlar. Bu sınıfla ilgili gelişmeleri bu satırlardan takip edebileceksiniz. Katkı ve birlikteliğiniz için Horon Evi olarak saygı sevgilerimizi sunuyoruz. Sizlere müteşekkiriz.
Neslihan Yılmaz – Tamer Yılmaz – Av.Ayşe Çubuk-Bülent Uslu – Prof. Dr İrfan Papila – K.Barış Demirdelen – Gökhan Köse – Ayfer Ekşioğlu ve Maçka Mataracıdan Ayten Gökaltın ve 2 arkadaşımız daha bu gruba katıldı. Zevle şeftle öğrenmeye devam ediyorlar.

Yorumlar

Popüler Yayınlar